wtorek, 04 wrzesień 2018 17:25

Zajęcia wokalne

Prowadzenie: Klaudia Drożdżyk

Kategoria wiekowa: dzieci od 6 r.ż. i dorośli

Kiedy? piątek od godz. 14.00

Opłata: 30 zł za 30 min

Ożarów Mazowiecki

Nauczyciel emisji głosu, wokalistka, audiofonolog.

Absolwentka Lubelskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia w klasie wokalu rozrywkowego oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie saksofonu. Ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Audiofonologia z protetyką słuchu, gdzie broniła pracę dyplomową pt.: "Ocena funkcjonalna narządu głosu".

Uczestniczka ostatniej edycji programu "Bitwa na głosy" w drużynie Beaty Kozidrak w TVP2.

Laureatka wielu krajowych i międzynarodowych festiwali, wielokrotnie nominowana do reprezentowania Polski za granicą (Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Bułgaria, Ukraina). Za swoje osiągnięcia otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jurorka festiwali wokalnych dla dzieci i młodzieży. W ramach współpracy z Janem Wojdakiem współtworzyła płytę "PIOSENKI FESTIWALOWE 2" pod patronatem KWART Music Polska. Instruktor wokalny w Broadway Musical School oraz Miód-studio kreacji głosu w Warszawie. Związana z chórami Singin' Warsaw oraz SouLadies.

Łączy zdobytą wiedzę z zakresu audiologii, foniatrii, akustyki, biofizyki i logopedii by uzyskać optymalne warunki emisyjne u swoich podopiecznych.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 wrzesień 2018 15:46
Więcej w tej kategorii: « Teatr po schodkach Warsztaty twórcze »